Doplňky DSC Power

SMS komunikátor

SMS komunikátor GSV7 pro alarm DSC Power

SMS komunikátor GSV7 posílá informace o událostech v EZS (poplach, porucha a podobně) pomocí krátkých textových zpráv a umožňuje dálkové zapnutí a vypnutí EZS.
Modul lze použít pro všechny zabezpečovací systémy DSC Power i pro starší ústředny DSC PC 585 a DSC PC 1565.

Aplikace DSC Power NEO

V ovládací aplikaci ConnectAlarm pro ústředny DSC Power NEO došlo k drobné inovaci: Pokud potřebujete provést odpojení nebo přejmenování některé zóny, v položce Zařízení zmizelo na řádku zóny tlačítko se třemi tečkami, které tuto funkci umožňovalo. Nyní je potřeba prstem posunout řádek se zónou doleva a potom se vpravo objeví tlačítka Odpojení a Přejmenovat.

Detektory pohybu

DSC LC-100

Detektor pohybu DSC LC-100

Vnitřní infrapasivní čidlo pro detekci pohybu.

Detektor se díky inteligentní analýze signálu ASIC vyznačuje vysokou spolehlivostí a odolností proti falešným poplachům.
Automatická teplotní kompenzace zaručuje detektoru konstantní citlivost a zároveň vysokou odolnost vůči falešným poplachům i při větších změnách teploty okolí.

Detektor ignoruje pohyb zvířat ve střeženém prostoru, pokud jejich hmotnost nepřesáhne přibližně 15kg.

Paradox Digigard 75

Detektor pohybu Paradox Digigard 75

Ojediněle řešený detektor pohybu, který veškeré signály zachycené infrasenzorem vyhodnocuje a zpracovává mikroprocesorem a jedinečným software.

Pro tento detektor byla zvlášť vyvinuta speciální "zdvojená" Fresnelova čočka, která ve spolupráci s digitálním zpracováním umožňuje vyloučit poplachy od drobného zvířectva při zachování maximální spolehlivosti detekce osob. V čidle Digigard 75 je kombinací dvou duálních čidel a unikátní čočky dosaženo imunity proti falešným poplachům způsobených domácími zvířaty, nebo jinými rušivými vlivy.

Pro vyhlášení poplachu musí dojít k narušení horního i spodního detektoru. Hlídané plochy od spodního a horního detektoru jsou posunuty tak, že malý objekt poplach nezpůsobí a tím toto čidlo účinně ignoruje zvířata do hmotnosti přibližně 35kg.

Při použití v prostředí náročném na rušení detektoru program umožňuje digitální zvýšení odolnosti bez jakéhokoliv vlivu na rychlost a spolehlivost funkce čidla. Umístění součástek do uzavřené plechové krabičky radikálně zvyšuje odolnost čidla proti rušení elektromagnetickým polem.

Detektor rozbití skla

Paradox GlassTrek

Detektor rozbití skla Paradox GlassTrek

GlassTrek je spolehlivý detektor destrukce skla. Mikrofon detekuje dvě frekvence, vzniklé při porušení skla - nízkofrekvenční vlnu nárazu a vysokou frekvenci tříštění skla. Nevzniknou-li tyto dvě frekvence současně, nedojde na čidle k vyhodnocení poplachu.
Glastrek se hodí k použití pro detekci rozbití klasických skleněných tabulí, temperovaného, nebo laminovaného skla.
Glastrek musí být instalován na pevné ploše, bez otřesů a chvění. Čidlo se nedoporučuje používat, pokud jsou okna v netěsných nebo prkenných rámech, u oken jakkoliv izolovaných, např. neprodyšnými závěsy, v místnostech se stropem vyšším než 20 m a v místnostech s hlučnými stroji, např. s kompresory.
Hlídané sklo nesmí být potaženo bezpečnostní fólií