Novinky

Připojení k LAN síti

Novinkou v prodeji je modul EnvisaLink, který umožňuje sledování stavu a ovládání ústředen DSC Power pomocí internetového prohlížeče a zasílání SMS zpráv a elektronické pošty při určených událostech (poplach, porucha, zapnutí a vypnutí zabezpečení a podobně).
Modul lze použít pro všechny zabezpečovací ústředny současné řady DSC Power i pro starší ústředny DSC Power 832, DSC Power 864, DSC PC 585 a DSC PC 1565.

Dotyková klávesnice

Dotyková klávesnice DSC

Pro zabezpečovací ústředny DSC Power 1616, DSC Power 1832 a DSC Power 1864 od verze 4.2 je k dispozici nová klávesnice se 7" dotykovým displejem

Zabezpečovací ústředna DSC Power

Dotyková klávesnice pro DSC Power PTK 5507Zabezpečovací ústředny DSC Power 1616, DSC Power 1832 a DSC Power 1864 tvoří univerzální modulový systém, který je ideální pro domácí i komerční aplikace.

Zabezpečovací ústředny DSC Power zajišťují nejen dokonalou elektronickou ochranu života a majetku, ale nabízí navíc celou řadu ovládacích možností, které lze plně přizpůsobit požadavkům vlastníka a uživatele systému.
Univerzálnost systémového řešení, přizpůsobivost ovládání a spolehlivost, se kterou můžete počítat dlouhá léta - to vše je zabezpečovací ústředna DSC Power.

Zabezpečovací ústředny DSC Power 1616, DSC Power 1832 a DSC Power 1864 se ovládají stejným způsobem a mají jednotný návod k obsluze (v PDF)

Kromě běžných detektorů s kabelovým připojením lze k ústředně DSC Power připojit i bezdrátové detektory DSC.

Bezdrátové zabezpečení DSC Alexor

Ústředna DSC AlexorÚstředna DSC Alexor je určena pro zcela bezdrátové zabezpečovací systémy.
Lze k ní připojit až 32 bezdrátových detektorů DSC, jednu až čtyři bezdrátové klávesnice a maximálně 16 bezdrátových ovladačů.
Pro ovládání zařízení je k dispozici 16 uživatelských kódů a jeden kód hlavního uživatele.

Ústředna v základním provedení obsahuje záložní baterii, která udrží systém v provozu i při výpadku síťového napájení, sirénu s hlasitostí 85dB a datový telefonní komunikátor pro případné připojení k pultu centralizované ochrany.
Lze do ní doplnit další komunikační moduly pro připojení k pultu centralizované ochrany prostřednictvím IP sítě nebo GPRS, případně GSM modul, který v případě důležitých událostí informuje pomocí krátké textové zprávy přímo uživatele.

Zabezpečovací ústředna DSC Alexor má shodné ovládání jako hybridní ústředny řady DSC Power.
Návod k obsluze (v PDF).

Používané detektory DSC a Paradox

Detektor pohybu DSC LC-100Pro běžné elektronické zabezpečení bytů a rodinných domů jsou určeny vnitřní infrapasivní detektory pohybu DSC LC-100, které dokáží ingorovat pohyb zvířat ve střeženém prostoru, pokud jejich hmotnost nepřesáhne přibližně 15kg, a detektory Paradox Digigard 75, které ignorují pohyb zvířat ve střeženém prostoru, pokud jejich hmotnost nepřesáhne přibližně 35kg.

Ke střežení rozbití oken dalších skleněných ploch na obvodu domu jsou určeny detektory destrukce skla Paradox GlassTrek.

Bezdrátové detektory DSC

Bezdrátový detektor kouře DSC WS 4916Bezdrátové detektory DSC mohou spolupracovat s ústřednami DSC Power i s DSC Alexor.

K dispozici jsou dva druhy bezdrátových magnetických snímačů otevření dveří či oken, bezdrátové detektory pohybu, bezdrátové detektory rozbití skla, bezdrátové detektory kouře, bezdrátové detektory oxidu uhelnatého a bezdrátové detektory zaplavení vodou.