Doplňky DSC Power

SMS komunikátor

SMS komunikátor GSV7 pro alarm DSC Power

SMS komunikátor GSV7 posílá informace o událostech v EZS (poplach, porucha a podobně) pomocí krátkých textových zpráv a umožňuje dálkové zapnutí a vypnutí EZS.
Modul lze použít pro všechny zabezpečovací systémy DSC Power i pro starší ústředny DSC PC 585 a DSC PC 1565.

Aplikace DSC Power NEO

V ovládací aplikaci ConnectAlarm pro ústředny DSC Power NEO došlo k drobné inovaci: Pokud potřebujete provést odpojení nebo přejmenování některé zóny, v položce Zařízení zmizelo na řádku zóny tlačítko se třemi tečkami, které tuto funkci umožňovalo. Nyní je potřeba prstem posunout řádek se zónou doleva a potom se vpravo objeví tlačítka Odpojení a Přejmenovat.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo

Dotyková klávesnice pro alarm DSC Power Neo HS2TCHPZabezpečovací ústředny řady DSC Power Neo (HS2016, HS2032, HS2064 a HS2128) tvoří univerzální modulový systém, který je ideální pro standardní kabelové či bezdrátové zabezpeční bytu, rodinného domu i pro rozsáhlejší komerční aplikace.

Zabezpečovací ústředny DSC Power Neo zajišťují nejen dokonalou elektronickou ochranu života a majetku, ale nabízí navíc celou řadu ovládacích možností, které lze plně přizpůsobit požadavkům vlastníka a uživatele systému. Výjimečná kvalita, univerzálnost systémového řešení, přizpůsobivost ovládání a spolehlivá bezpečnost se kterou můžete počítat dlouhá léta - to vše je nová zabezpečovací ústředna DSC Power Neo.

Zabezpečovací ústředny DSC Power Neo HS2016, HS2032, HS2064 a HS2128 se ovládají stejným způsobem a mají jednotný návod k obsluze (v PDF).

Kromě běžných detektorů s kabelovým připojením lze k ústředně DSC Power Neo připojit i bezdrátové prvky DSC.

Bezdrátové prvky DSC Power Neo

Bezdrátový detektor kouře DSC WS 4916Všechny ústředny řady DSC Power Neo mohou být doplněny bezdrátovými komponentami DSC s obousměrnou komunikací.

K dispozici jsou mimo jiné bezdrátové klávesnice s LCD displejem, bezdrátové vnitřní i vnější sirény, bezdrátové ovladače, bezdrátové detektory pohybu, otevření, destrukce skla, teploty, kouře, zaplavení nebo detektory CO.

V případě, že jsou ve střeženém prostoru horší podmínky pro šíření radiového signálu nebo jsou detektory od ústředny hodně vzdálené, lze pro zlepšení komunikace použít až čtyř opakovačů bezdrátového signálu.

Používané detektory DSC a Paradox

Detektor pohybu DSC LC-100Pro běžné elektronické zabezpečení bytů a rodinných domů jsou určeny vnitřní infrapasivní detektory pohybu DSC LC-100, které dokáží ingorovat pohyb zvířat ve střeženém prostoru, pokud jejich hmotnost nepřesáhne přibližně 15kg, a detektory Paradox Digigard 75, které ignorují pohyb zvířat ve střeženém prostoru, pokud jejich hmotnost nepřesáhne přibližně 35kg.

Ke střežení rozbití oken dalších skleněných ploch na obvodu domu jsou určeny detektory destrukce skla Paradox GlassTrek.